Hakkımızda

1983 yılında Mustafa SEKMEN tarafından kurulan Sekmen Matbaası, sektörün öncülerindendir. 36 yıldır hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, değerlerinden ödün vermeden sizlere ulaşmaktadır. 1983’den işin başında olan Mustafa SEKMEN, 2008 yılında oğulları Durmuş ve Kamil SEKMEN’e devretmiştir. Devretmesi sonucunda Sekmen Matbaası dahada büyüyerek Sekmen Matbaacılık Yayıncılık Tekstil İnşaat Hayvancılık Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak matbaacılığın yanında da diğer iş kollarında hizmet vermektedir.

Kağıdın boyayla serüveninde en başından sonuna kadar, kaliteli malzemeler kullanılır. Böylece aldığımız en büyük risk sizin gülümseniz ile kahkahanız arasındadır. 36 yılın tecrübesi, genç neslin dinamik bilgisi ile buluşup, çalışkanlıkla birleşince başarı ortaya çıkar.

Sekmen Matbaacılık çeşitli ajanslara, yayıncılara ve Bolu başta olmak üzere birçok kamu kurumlarına, dernek, vakıf v.b. kuruluşlara hizmet vermektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine cevap veren Sekmen Matbaacılık olarak sektörünün yurtdışına açılan yüzü olma gururunu yaşamaktayız.

Sekmen Matbaacılık olarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir yere gelmiştir.


WEBADASI
copyright © 2019 sekmenmatbaasi.com WEBADASI Group